Bromley Cross FC

Results

Date Team OppositionCompetitionVenue (H/A)FAMOM
15/07/2017 Eagles (Under 10) Oxford Grove FC League St Johns Primary School (H) Sachin Bali
08/07/2017 Eagles (Under 10) North Walkden League St Johns Primary School (H) Charlie Sheridan
01/07/2017 Eagles (Under 10) Oxford Grove FC League Hatfield Road (A) Callum Scholes
24/06/2017 Eagles (Under 10) Adlington League St Johns Primary School (H) Joshua Ratcliffe
17/06/2017 Eagles (Under 10) Little Lever League St Johns Primary School (H) Lewis Dearden
03/06/2017 Eagles (Under 10) Atherton Town League St Johns Primary School (H) Lewis Sutton
20/05/2017 Eagles (Under 10) North Walkden League T.B.C (A) Joshua Ratcliffe
13/05/2017 Demons (Under 15) T.B.C League T.B.C (A) 0 2 Alex McElroy
13/05/2017 Eagles (Under 10) BISC League St Johns Primary School (H) Scott Valentine
06/05/2017 Demons (Under 15) Whelley Alexandra JFC League T.B.C (A) 3 2 Joseph Rutherford-Sutton
06/05/2017 Eagles (Under 10) Bolton Lads & Girls Club League St Johns Primary School (H) Lewis Dearden
29/04/2017 Eagles (Under 10) Atherton Town League Howe Bridge Sports Centre (A) Kyle Stapleton
29/04/2017 Demons (Under 15) Adlington League Jubilee Park, (A) 0 4 Alex McElroy
22/04/2017 Eagles (Under 10) T.B.C League T.B.C (A) Callum Scholes
08/04/2017 Wizards (Under 8) FC Strikerz Eagles League Bolton Arena (H) 2 1
08/04/2017 Wizards (Under 8) Bolton County Galaxy League Bolton Arena (H) 3 2
01/04/2017 Eagles (Under 10) BISC League Hacken Lane (A) Samuel Valentine
01/04/2017 Wizards (Under 8) Horwich RMI Blues League Bolton Arena (H) 4 1 Joel Morris-Suttill
01/04/2017 Wizards (Under 8) Leigh United Avengers League Bolton Arena (H) 4 1 Joel Morris-Suttill
25/03/2017 Demons (Under 15) T.B.C League T.B.C (A) 0 1
25/03/2017 Wizards (Under 8) Howfen FC Lions League Bolton Arena (H) 3 0
25/03/2017 Wizards (Under 8) Breightmet Wanderers League Bolton Arena (H) 5 1
25/03/2017 Eagles (Under 10) Bury FC Juniors Cup St Johns Primary School (H) Sachin Bali
18/03/2017 Eagles (Under 10) Little Lever League Little Lever High School (A) Lucas Ashton
11/03/2017 Demons (Under 15) Adlington League Longsight Park (H) 3 6 Faiz Umarjee
11/03/2017 Eagles (Under 10) Bolton Lads & Girls Club League Hacken Lane (A) Joshua Ratcliffe
11/03/2017 Wizards (Under 8) North Walkden Cobras League Bolton Arena (H) 1 1
04/03/2017 Eagles (Under 10) Leigh Genesis League Howe Bridge Sports Centre (A) Alfie Plimley
04/03/2017 Wizards (Under 8) Leigh United Avengers League Bolton Arena (H) 6 4 Matthew Dawson
04/03/2017 Wizards (Under 8) Leigh United Avengers League Bolton Arena (H) 5 2 Matthew Dawson
25/02/2017 Wizards (Under 8) Bolton County Galaxy League Bolton Arena (H) 9 5 Harry Roberts
25/02/2017 Wizards (Under 8) Bolton County Galaxy League Bolton Arena (H) 2 1 Harry Roberts
18/02/2017 Demons (Under 15) Bury Amateurs League Longsight Park (H) 5 2 Ethan Cummins
18/02/2017 Wizards (Under 8) Adlington Sharks League Bolton Arena (H) 4 1 Joel Morris-Suttill
18/02/2017 Wizards (Under 8) Ramsbottom Tigers League Bolton Arena (H) 3 1 Joel Morris-Suttill
11/02/2017 Demons (Under 15) Barr Hill League Longsight Park (H) 3 1 Lewis Page
11/02/2017 Eagles (Under 10) Westhoughton Rangers League Westhoughton Rangers (A) Joshua Ratcliffe
11/02/2017 Wizards (Under 8) Bridgewater Astros League Bolton Arena (H) 12 0 Matthew Dawson
11/02/2017 Wizards (Under 8) Leigh Genesis Rays League Bolton Arena (H) 3 5 Matthew Dawson
21/01/2017 Eagles (Under 10) Aspull Juniors League Turton High School (H) Edward Ramwell
21/01/2017 Wizards (Under 8) Horwich RMI Blues League Bolton Arena (H) 3 3 Angus Swannell
21/01/2017 Wizards (Under 8) Bury Panthers League Bolton Arena (H) 2 6 Angus Swannell
07/01/2017 Demons (Under 15) Ramsbottom United FC League Longsight Park (H) 3 1 Alex McElroy
17/12/2016 Wizards (Under 8) Ramsbottom Raiders League Bolton Arena (H) 5 3
17/12/2016 Wizards (Under 8) Bolton County Galaxy League Bolton Arena (H) 4 2
17/12/2016 Wizards (Under 8) Bury Panthers League Bolton Arena (H) 4 6
10/12/2016 Demons (Under 15) BISC League Latino Lounge (H) 4 1 Callum Doyle
03/12/2016 Demons (Under 15) Aspull Juniors League John Street (H) 3 3 Alex McElroy
03/12/2016 Eagles (Under 10) Bolton Lads & Girls Club League St Johns Primary School (H) Joshua Ratcliffe
19/11/2016 Eagles (Under 10) St Andrews League T.B.C (H) Sachin Bali
19/11/2016 Demons (Under 15) Aspull Juniors League Essa Levels (A) 3 1 Ethan Cummins
12/11/2016 Demons (Under 15) BISC League Essa Levels (A) 2 1 James Tibbets
12/11/2016 Eagles (Under 10) Atherton Town League Howe Bridge Sports Centre (H) Callum Scholes
05/11/2016 Demons (Under 15) Whelley Alexandra JFC League Latino Lounge (H) 2 2 Callum Doyle
05/11/2016 Eagles (Under 10) Bolton Lads & Girls Club League St Johns Primary School (H) Sachin Bali
29/10/2016 Eagles (Under 10) Leigh Genesis League St Johns Primary School (H)
22/10/2016 Demons (Under 15) Ramsbottom United FC League Bolton Road West, Ramsbottom (A) 2 3 Lewis Page
15/10/2016 Eagles (Under 10) Whelley Alexandra JFC League St Johns Primary School (H) Kyle Stapleton
08/10/2016 Demons (Under 15) T.B.C League Latino Lounge (H) 4 5 Cameron Sutton
08/10/2016 Eagles (Under 10) Tika Taka League Kearsley Academy (A) Joshua Ratcliffe
01/10/2016 Eagles (Under 10) Astley & Tyldesley FC League St Johns Primary School (H) Lewis Sutton
01/10/2016 Demons (Under 15) Bury Amateurs League Goshen Sports Centre, Bury (A) 1 4 Jack Kay
24/09/2016 Eagles (Under 10) Tika Taka League Kearsley Academy (A) Callum Scholes
24/09/2016 Demons (Under 15) T.B.C Chairman's Cup John Street (H) 1 6 Cameron Sutton
17/09/2016 Eagles (Under 10) Whelley Alexandra JFC League St Johns Primary School (H) Lewis Dearden
10/09/2016 Eagles (Under 10) Oxford Grove FC League Hatfield Road (A) Scott Valentine
21/05/2016 Crusaders (Under 17) Pennine Juniors FC League Hopwood Hall College (A) 3 0 James Dady
17/05/2016 Crusaders (Under 17) Leigh United FC League Lowton Civic Hall (A) 10 1 Seth Leese
07/05/2016 Crusaders (Under 17) Atherton Town League Howe Bridge Sports Centre (A) 3 3 Sam Grady
03/05/2016 Crusaders (Under 17) Little Lever League Mytham Rd Playing Fields (A) 3 3 Chris King
30/04/2016 Crusaders (Under 17) Pennine Juniors FC League John Street (H) 3 2 Seth Leese
23/04/2016 Crusaders (Under 17) Hindley Juniors League John Street (H) 3 4 James Dady
16/04/2016 Crusaders (Under 17) Horwich St Mary's League Latino Lounge (H) 6 4 Jack Sanders
14/04/2016 Crusaders (Under 17) Horwich St Mary's League Mill Street (A) 4 1 Mathew Withers
19/03/2016 Crusaders (Under 17) Little Lever League Latino Lounge (H) 2 1 Will Owen
12/03/2016 Crusaders (Under 17) Farnworth FC League Latino Lounge (H) 7 0 Seth Leese
27/02/2016 Crusaders (Under 17) Atherton Town Players Cup Latino Lounge (H) 1 2 Paul Speed
13/02/2016 Crusaders (Under 17) Hindsford Devils League Latino Lounge (H) 2 2 Chris King
17/10/2015 Crusaders (Under 17) Hindsford Devils League Howe Bridge Sports Centre (A) 6 3 Matthew Kay
10/10/2015 Crusaders (Under 17) Farnworth FC Players Cup John Street (H) 6 1 Mathew Withers
03/10/2015 Crusaders (Under 17) Hindley Juniors League Klaussner Park, Park Rd, Hindl (A) 5 0 Jack Ayres
26/09/2015 Crusaders (Under 17) Farnworth FC League Little Lever Community Sports (A) 5 3 Tom Oakes
12/09/2015 Crusaders (Under 17) Atherton Town League John Street (H) 4 1 James Dady
11/07/2015 Bears (Under 7) Hindsford FC League Moss Bank Park (A) 2 2
11/07/2015 Bears (Under 7) Moss Bank League Moss Bank Park (A) 4 3
11/07/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Moss Bank Park (A) 2 2
04/07/2015 Bears (Under 7) T.B.C Knockout Cup T.B.C (A) 6 4
26/06/2015 Bears (Under 7) Horwich St Mary's Knockout Cup Scholes Bank (A) 0 0
26/06/2015 Bears (Under 7) T.B.C Knockout Cup Scholes Bank (A) 0 2
26/06/2015 Bears (Under 7) Horwich St Mary's Knockout Cup Scholes Bank (A) 2 1
20/06/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Moss Bank Park (A) 1 1
20/06/2015 Bears (Under 7) Adlington League Moss Bank Park (A) 0 1
20/06/2015 Bears (Under 7) Hindsford FC League Moss Bank Park (A) 2 0
13/06/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Moss Bank Park (A) 3 0
13/06/2015 Bears (Under 7) Leigh Genesis League Moss Bank Park (A) 1 3
13/06/2015 Bears (Under 7) Hindsford FC League Moss Bank Park (A) 4 2
23/05/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Bolton Arena (A) 3 4
23/05/2015 Bears (Under 7) Leigh Genesis League Bolton Arena (A) 2 2
23/05/2015 Bears (Under 7) Elton & Walshaw League Bolton Arena (H) 7 0
16/05/2015 Bears (Under 7) Oxford Grove FC League Moss Bank Park (A) 0 2
16/05/2015 Bears (Under 7) Hindsford FC League Moss Bank Park (A) 1 1
16/05/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Moss Bank Park (A) 0 1
10/05/2015 Bears (Under 7) Radcliffe Cup Radcliffe Borough Town (A) 10 4
07/05/2015 Bears (Under 7) Pennington Friendly High View (H) 3 3
28/03/2015 Bears (Under 7) Pennington League Pennington (A) 3 2
28/03/2015 Bears (Under 7) Atherton Town League Pennington (A) 2 4
21/03/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (H) 4 5
14/03/2015 Bears (Under 7) Hindsford FC League Leverhulme Park (H) 6 1
07/03/2015 Bears (Under 7) Horwich St Mary's League Leverhulme Park (A) 1 0
07/03/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (H) 0 1
28/02/2015 Bears (Under 7) Leigh Genesis League Leverhulme Park (A) 0 0
28/02/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (H) 1 5
21/02/2015 Bears (Under 7) Tika Taka League Leverhulme Park (A) 3 0
21/02/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (H) 2 2
14/02/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Red Lane School (A) 2 3
14/02/2015 Bears (Under 7) Farnworth Hurricanes League Red Lane School (A) 2 2
07/02/2015 Bears (Under 7) Horwich FC League Leverhulme Park (A) 2 1
07/02/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (H) 1 3
31/01/2015 Bears (Under 7) Leigh Genesis League Leverhulme Park (A) 1 4
31/01/2015 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (H) 0 0
24/01/2015 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (A) 8 2
24/01/2015 Bears (Under 7) Bolton County League Leverhulme Park (H) 1 4
13/12/2014 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (A) 2 2
13/12/2014 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (H) 3 2
06/12/2014 Bears (Under 7) Turton Lads F.C. League Leverhulme Park (H) 5 1
29/11/2014 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (A) 2 4
22/11/2014 Bears (Under 7) Adlington League Leverhulme Park (H) 2 2
22/11/2014 Bears (Under 7) Horwich FC League Leverhulme Park (A) 0 1
15/11/2014 Bears (Under 7) Atherton FC League Leverhulme Park (H) 0 3
15/11/2014 Bears (Under 7) Bromley Cross League Leverhulme Park (A) 3 3
08/11/2014 Bears (Under 7) Oxford Grove FC League Leverhulme Park (H) 1 3
08/11/2014 Bears (Under 7) Hindsford FC League Leverhulme Park (H) 1 3
08/11/2014 Storm (Under 14) Heaton Dene League Lancashire Tubes (H) 3 2 Alex Bradley
01/11/2014 Bears (Under 7) Horwich FC League Leverhulme Park (A) 8 2
01/11/2014 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (H) 1 6
18/10/2014 Bears (Under 7) Bolton Lads & Girls Club League Leverhulme Park (H) 6 2
18/10/2014 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (A) 4 4
18/10/2014 Storm (Under 14) Lourdes FC Players Cup Harper Green (A) 3 1 Jake Smithurst
11/10/2014 Bears (Under 7) FC Strikerz League Leverhulme Park (A) 1 4
11/10/2014 Bears (Under 7) Hindsford FC League Leverhulme Park (H) 0 7
11/10/2014 Panthers (Under 17) Little Lever League Little Lever Community Sports (A) 3 6
11/10/2014 Storm (Under 14) Atherton LR League Lancashire Tubes (H) 2 4 Declan Sisson
04/10/2014 Bears (Under 7) Leigh Genesis League Leverhulme Park (H) 4 1
04/10/2014 Bears (Under 7) Horwich Town Juniors League Leverhulme Park (A) 3 6
04/10/2014 Storm (Under 14) Adlington League Lancashire Tubes (H) 1 5
04/10/2014 Panthers (Under 17) Astley & Tyldesley FC League John Street (H) 3 3
27/09/2014 Panthers (Under 17) Leigh Genesis League John Street (H) 1 2
27/09/2014 Bears (Under 7) Tika Taka League Leverhulme Park (H) 3 5
27/09/2014 Bears (Under 7) St Andrews League Leverhulme Park (A) 4 2
27/09/2014 Storm (Under 14) Ramsbottom United FC League Top Park (A) 5 0 Daniel Atherton
20/09/2014 Panthers (Under 17) Radcliffe League Radcliffe Borough Town (A) 2 3
20/09/2014 Storm (Under 14) Sayo FC League Littleton Road Sports Village (A) 1 4 Danny Curnock
18/09/2014 Storm (Under 14) Halshaw Moor FC Friendly Harper Green (A) 2 4
13/09/2014 Panthers (Under 17) Bradshaw Juniors FC League John Street (H) 4 1
13/09/2014 Storm (Under 14) Daisy Hill Friendly Hesketh Fletcher C of E High (A) 12 1
10/09/2014 Storm (Under 14) Sayo FC League Lancashire Tubes (H) 0 7 Brandon Whittle
06/09/2014 Panthers (Under 17) Farnworth FC League St James HS (A) 7 1
06/09/2014 Storm (Under 14) Heaton Dene League Bolton Arena (A) 2 3 Bobby Challender
29/04/2014 Raiders (Under 11) Leigh United FC League St Johns Primary School (H) 4 3
09/04/2014 Vets (Over 35) Ainsworth League Longsight Park (H) 1 7
06/04/2014 Vets (Over 35) Chorlton Vets League Longsight Park (H) 2 5
22/03/2014 Raiders (Under 11) Eagley F.C. Players Cup Eagley FC (A) 1 3
16/03/2014 Vets (Over 35) Old Boltonians League Longsight Park (H) 0 1
15/03/2014 Raiders (Under 11) Ringley Park Rangers League Darley Park, Farnworth (A) 1 2
02/03/2014 Vets (Over 35) Henighans League New House Farm (A) 3 5
01/03/2014 Raiders (Under 11) Atherton Town Players Cup St Johns Primary School (H) 6 3
22/02/2014 Raiders (Under 11) FC Strikerz League T.B.C (A) 6 3
18/01/2014 Raiders (Under 11) CMB League Ladybridge (A) 2 5
05/01/2014 Vets (Over 35) PF Bury Vets League Derby High School (A) 1 2 Dean Hanley
14/12/2013 Raiders (Under 11) Highfield League Highfield AFC (A) 6 2
08/12/2013 Vets (Over 35) Turton Bay Mare League Longsight Park (H) 1 1 John Stewart
07/12/2013 Scorpions (Under 9) Breightmet Wanderers League High View (H) William Clarke
07/12/2013 Raiders (Under 11) Ringley Park Rangers League St Johns Primary School (H) 2 1
30/11/2013 Raiders (Under 11) Bury FC Juniors League St Johns Primary School (H) 2 2
30/11/2013 Scorpions (Under 9) Bury FC Juniors League Goshen Sports Centre, Bury (H) Charlie Ashton
23/11/2013 Raiders (Under 11) Eagley F.C. League Eagley FC (H) 0 2
17/11/2013 Vets (Over 35) Henighans League Longsight Park (H) 2 5 Nick Hawken
16/11/2013 Scorpions (Under 9) Brandlesholme Warriors League Ripon Hall Ave, Ramsbottom (A) Harry Knowles
09/11/2013 Scorpions (Under 9) Oxford Grove FC League High View (H) Joe Barton
09/11/2013 Raiders (Under 11) Breightmet Wanderers League St Johns Primary School (H) 5 3
20/10/2013 Vets (Over 35) Ainsworth League Longsight Park (H) 3 1 Mick Bloomfield
19/10/2013 Scorpions (Under 9) Ringley Park Rangers League High View (H) Finley Crawshaw
19/10/2013 Raiders (Under 11) Farnworth FC Players Cup St Johns Primary School (H) 4 2
13/10/2013 Vets (Over 35) Turton Bay Mare Sam Ashworth Trophy Old Boltonians (A) 2 4 Mo Rehman
12/10/2013 Scorpions (Under 9) St Andrews League St Andrew's School, Boothstown (A) Harry Fearn
12/10/2013 Raiders (Under 11) Bury FC Juniors League Goshen Sports Centre, Bury (A) 9 0
05/10/2013 Raiders (Under 11) Park United League St Johns Primary School (H) 3 3
05/10/2013 Scorpions (Under 9) Farnworth Hurricanes League Harper Green (A) Charlie Ashton
29/09/2013 Vets (Over 35) Chorlton Vets League Longsight Park (H) 0 0 Sean Sweeney
28/09/2013 Scorpions (Under 9) Adlington League High View (H) Felix McNeil
28/09/2013 Raiders (Under 11) Bolton County Players Cup Leverhulme Primary School (A) 7 3
21/09/2013 Scorpions (Under 9) Brandlesholme Warriors League High View (H) Ethan White
21/09/2013 Raiders (Under 11) Eagley F.C. League Eagley FC (A) 0 2
18/09/2013 Raiders (Under 11) Leigh United FC League Leigh Sports Village (A) 2 3
15/09/2013 Vets (Over 35) PF Bury Vets League Longsight Park (H) 2 3 Gary Garner
14/09/2013 Raiders (Under 11) Brandlesholme Warriors League Rippon Hall Pitches, Ramsbotto (A) 0 5
14/09/2013 Scorpions (Under 9) Ramsbottom United FC League High View (H) Harry Knowles
08/09/2013 Vets (Over 35) Turton Bay Mare League Old Boltonians (A) 2 4 Dave Haslam
07/09/2013 Raiders (Under 11) Breightmet Wanderers League Longsight Park (A) 1 3
07/09/2013 Scorpions (Under 9) Atherton Town League Howe Bridge Sports Centre (A) Luke Reynolds
01/09/2013 Vets (Over 35) Salford City Reds Friendly Littleton Road Sports Village (A) 1 3
03/07/2013 Scorpions (Under 9) Farnworth Hurricanes Friendly Harper Green (A) Felix McNeil
18/05/2013 Diamonds (Under 14) Diamonds Dads Friendly John Street (H) 6 8 Jacob Robb
04/05/2013 Diamonds (Under 14) Whelley Alexandra Whites League Benteler Ltd (H) 1 4 James Black
27/04/2013 Bulldogs (Under 11) Ramsbottom United FC League Longsight Park (H) 6 4 Sam Buckley
27/04/2013 Diamonds (Under 14) Horwich RMI Whites Friendly Rivington & Blackrod High Scho (A) 2 2 Ashley Hutton
20/04/2013 Diamonds (Under 14) Horwich RMI Whites League John Street (H) 2 4 Cameron Skeith
20/04/2013 Bulldogs (Under 11) Ramsbottom United FC League Bolton Road West, Ramsbottom (A) 3 1 Nathan Hill
17/04/2013 Bulldogs (Under 11) Breightmet United League Longsight Park (H) 7 1 Josh Kilburn
13/04/2013 Bulldogs (Under 11) Addlington Arrows League King George's Field (A) 4 1 Jacob Glendenning
13/04/2013 Diamonds (Under 14) Ringley Park Rangers League Harper Green (A) 1 4 James Black
10/04/2013 Bulldogs (Under 11) Tika Taka League Longsight Park (H) 5 1 Oliver Lackey
08/04/2013 Diamonds (Under 14) Atherton Town Panthers League John Street (H) 1 3
06/04/2013 Diamonds (Under 14) Halshaw Moor FC League Benteler Ltd (H) 10 1 Jamie Holehouse
06/04/2013 Bulldogs (Under 11) Eagley F.C. League Longsight Park (H) 3 0 Thomas Lawrence
30/03/2013 Bulldogs (Under 11) Bolton County Players Cup Leverhulme Primary School (A) 0 5 Josh Stewart
16/03/2013 Diamonds (Under 14) Daisy Hill Panthers League Lancashire Tubes (H) 7 2 Ashley Hutton
16/03/2013 Bulldogs (Under 11) Bury Juniors East League Goshen Sports Centre, Bury (A) 5 1 Alex McElroy
09/03/2013 Diamonds (Under 14) Halshaw Moor FC League Fern St (A) 7 4 Daniel Forrest
09/03/2013 Bulldogs (Under 11) Phoenix JFC League Longsight Park (H) 4 0 Keaton Guffogg
02/03/2013 Diamonds (Under 14) Whelley Alexandra Whites League Cale Lane, New Springs, Wigan (A) 1 4 Jack Whitaker
02/03/2013 Bulldogs (Under 11) Ramsbottom United FC Players Cup Longsight Park (H) 5 1 Sam Buckley
23/02/2013 Diamonds (Under 14) Walshaw Sports League Derby High School (A)
23/02/2013 Bulldogs (Under 11) Moorside Rangers League City Road, Walkden (A) 1 3 Josh Stewart
16/02/2013 Diamonds (Under 14) Atherton LR League New House Farm (A) 2 3
16/02/2013 Bulldogs (Under 11) Tika Taka League Longsight Park (H) 2 4 George Worthington-Grime
09/02/2013 Bulldogs (Under 11) Bury Juniors East League Goshen Sports Centre, Bury (A) 8 4 Thomas Nixon Taylor
02/02/2013 Bulldogs (Under 11) Darcy Lever League Longsight Park (H) 6 2 Lucas
12/01/2013 Bulldogs (Under 11) Breightmet United League New House Farm (A) 5 0 Alex McElroy
12/01/2013 Diamonds (Under 14) Bury Jnr North League Goshen Sports Centre, Bury (A) 2 1 Jack Ayres
05/01/2013 Diamonds (Under 14) Bury Jnr North League John Street (H) 4 3 Jack Whitaker
05/01/2013 Bulldogs (Under 11) Brandlesholme Warriors Players Cup Longsight Park (H) 4 3 Josh Stewart
08/12/2012 Diamonds (Under 14) Atherton Town Panthers League Howe Bridge Sports Centre (A) 0 8 Daniel Forrest
24/11/2012 Bulldogs (Under 11) Phoenix JFC League St Thomas Primary School, Bury (A) 3 2 Josh Stewart
10/11/2012 Bulldogs (Under 11) Moorside Rangers League Longsight Park (H) 3 2 Sam Buckley
20/10/2012 Bulldogs (Under 11) Eagley F.C. League Eagley FC (A) 4 2 Thomas Lawrence
20/10/2012 Diamonds (Under 14) Daisy Hill Panthers League John Street (H) 4 4 Ashley Hutton
13/10/2012 Bulldogs (Under 11) Addlington Arrows League Longsight Park (H) 5 0 Thomas Nixon Taylor
06/10/2012 Diamonds (Under 14) Moss Bank Blue Sox Players Cup John Street (H) 2 5 Henry Duncan
15/09/2012 Bulldogs (Under 11) Darcy Lever League New House Farm (A) 12 1 Oliver Williams
15/09/2012 Diamonds (Under 14) Atherton LR League John Street (H) 2 3 Daniel Forrest
08/09/2012 Diamonds (Under 14) Ringley Park Rangers League John Street (H) 5 3 Cameron Skeith
04/09/2012 Diamonds (Under 14) Astley Bridge Wolves Friendly Stapleton Avenue, Heaton, Bolt (A) 9 4
01/09/2012 Diamonds (Under 14) Bromley Cross Crusaders Friendly John Street (H) 5 4
11/05/2012 Predators (Under 9) Horwich St Mary's League Egerton Primary School (H) 1 2 Robert Seddon
08/05/2012 Predators (Under 9) Westhoughton Rangers League Westhoughton Rangers (A) 4 0 Jack Winrow
05/05/2012 Predators (Under 9) Brandlesholme Warriors League Ripon Hall Ave, Ramsbottom (A) 1 3 Lewis Haslam
21/04/2012 Cyclones (Under 11) Euxton Villa League T.B.C (A)
21/04/2012 Predators (Under 9) Bromley Cross Tornadoes League Egerton Primary School (H) 2 1 Robert Seddon
14/04/2012 Predators (Under 9) Bromley Cross League Eagley Junior School (A) 2 2 Robert Seddon
07/04/2012 Predators (Under 9) St Andrews League Egerton Primary School (H) 6 1 Jonah Harrison
31/03/2012 Predators (Under 9) Horwich RMI Whites League Egerton Primary School (H) 6 1 Sam Cartwright
24/03/2012 Cyclones (Under 11) Bolton County League St Johns Primary School (H)
24/03/2012 Predators (Under 9) Phoenix JFC League Eastward Primary School (A) 6 2 Dylan Lawson
17/03/2012 Cyclones (Under 11) Breightmet Wanderers League St Catherine's Primary School (A)
17/03/2012 Predators (Under 9) Brandlesholme Warriors League Egerton Primary School (H) 9 1 Jack Winrow
10/03/2012 Cyclones (Under 11) Ramsbottom United FC League Top Park (A)
10/03/2012 Predators (Under 9) Horwich St Mary's League Scholes Bank (A) 4 2 Cormac O'Mahony
03/03/2012 Predators (Under 9) Highfield AFC League Egerton Primary School (H) 4 5 James Pilkington
03/03/2012 Cyclones (Under 11) Elton & Walshaw League St Johns Primary School (H)
25/02/2012 Predators (Under 9) Westhoughton League Egerton Primary School (H) 6 3 Louis Summerfield
18/02/2012 Cyclones (Under 11) Whelley Alexandra JFC League Cale Lane, New Springs, Wigan (A)
11/02/2012 Cyclones (Under 11) Little Lever League Longsight Park (H)
04/02/2012 Cyclones (Under 11) UCFC Whites League Unsworth Cricket Club (A)
28/01/2012 Cyclones (Under 11) Euxton Villa League Longsight Park (H)
21/01/2012 Cyclones (Under 11) Bolton County League Leverhulme Primary School (A)
26/11/2011 Predators (Under 9) Oxford Grove FC Players Cup Egerton Primary School (H) 3 2 Robert Seddon
26/11/2011 Cyclones (Under 11) Little Lever Players Cup Barlow Park (H) 3 6 Thomas Burtonwood
19/11/2011 Jedis (Under 7) St Andrews League Eagley Junior School (H) 4 1 Jack Withnell
19/11/2011 Cyclones (Under 11) Breightmet Wanderers League St Johns Primary School (H) 2 9 Alex Jefferies
19/11/2011 Predators (Under 9) Highfield AFC League Highfield AFC (A) 1 5 Louis Summerfield
12/11/2011 Cyclones (Under 11) Ramsbottom United FC League St Johns Primary School (H) 2 4 Noah Hyams-Ssekasi
12/11/2011 Predators (Under 9) Bromley Cross Tornadoes League High View (A) 0 1 Toby Ellis
05/11/2011 Cyclones (Under 11) Elton & Walshaw League Bury College (A) 0 9 Thomas Bailey
15/10/2011 Cyclones (Under 11) Whelley Alexandra JFC League Longsight Park (H) 0 16
15/10/2011 Predators (Under 9) Bromley Cross League Egerton Primary School (H) 6 2 Jack Winrow
01/10/2011 Predators (Under 9) Hindley All Saints Players Cup T.B.C (A) 5 2 Sam Cartwright
24/09/2011 Predators (Under 9) Horwich RMI Whites League Chorley New Road Primary Schoo (A) 5 5
20/09/2011 Cyclones (Under 11) Little Lever League Little Lever High School (A) 1 5 Alex Farrimond-Vetere
17/09/2011 Cyclones (Under 11) UCFC Whites League St Johns Primary School (H) 4 4 Finlay Yardley
17/09/2011 Predators (Under 9) St Andrews League Ellesmere St (A) 6 2 Jack Winrow
10/09/2011 Predators (Under 9) Phoenix JFC League Egerton Primary School (H) 5 1 Louis Summerfield
01/05/2011 BCFC (Open Age) Darcy Lever Divisional Cup Longsight Park (H) 2 4
24/04/2011 BCFC (Open Age) Moses Gate FC League Green Lane (A) 0 4
03/04/2011 BCFC (Open Age) Ladybridge FC League Harper Green (A) 2 6
02/04/2011 Scorpions (Under 11) Marauders Lightning League T.B.C (A) 2 9
02/04/2011 United (Under 11) Bolton Ambassadors League Longsight Park (H) 5 3
30/03/2011 United (Under 11) Ramsbottom United FC League T.B.C (A) 2 3
20/03/2011 BCFC (Open Age) Moses Gate FC League Longsight Park (H) 2 2 Mark Thomasson
13/03/2011 BCFC (Open Age) T&S North West FC League New House Farm (A) 1 6 Dave Round
12/03/2011 Bullets (Under 8) Atherton Town League St Johns Primary School (H)
12/03/2011 Jedis (Under 7) Ladybridge FC League T.B.C (A)
12/03/2011 Strikerz (Under 7) Westhoughton League Old Boltonians (H)
05/03/2011 United (Under 11) Bury FC Juniors League Longsight Park (H) 1 0
05/03/2011 Scorpions (Under 11) Darcy Lever League Barlow Park (H) 2 3
05/03/2011 Strikerz (Under 7) Horwich RMI League Old Boltonians (H)
05/03/2011 Tigers (Under 8) Ladybridge FC League Tempest Road (A)
05/03/2011 Jedis (Under 7) Bromley Cross League Old Boltonians (A)
27/02/2011 Girls Stars (Under 14) Walshaw Sports League St Johns Primary School (H)
27/02/2011 BCFC (Open Age) Merehall FC League Barlow Park (A) 0 1
26/02/2011 Bullets (Under 8) Astley & Tyldesley FC League St Johns Primary School (H)
26/02/2011 Scorpions (Under 11) St Andrews League T.B.C (A) 0 5
26/02/2011 Jedis (Under 7) Ladybridge FC League T.B.C (A)
26/02/2011 Strikerz (Under 7) St Andrews League Old Boltonians (H)
20/02/2011 BCFC (Open Age) Darcy Lever League Moss Park (Breightmet United) (A) 0 6
20/02/2011 Girls Stars (Under 14) Westbury League St Johns Primary School (H)
19/02/2011 Tigers (Under 8) Ladybridge FC League High View (H)
19/02/2011 Bullets (Under 8) Hindsford FC League T.B.C (A)
19/02/2011 United (Under 11) Horwich St Mary's League T.B.C (A) 5 1
19/02/2011 Scorpions (Under 11) Bury Amateurs League Barlow Park (H) 0 9
19/02/2011 Strikerz (Under 7) St Andrews League T.B.C (A)
19/02/2011 Jedis (Under 7) Bolton County League T.B.C (A)
13/02/2011 BCFC (Open Age) Halliwell Clairmont League Barlow Park (A) 4 2
12/02/2011 Bullets (Under 8) Ladybridge FC League T.B.C (A)
12/02/2011 Strikerz (Under 7) Hindley Town League T.B.C (A)
06/02/2011 BCFC (Open Age) Newbury United Open Cup Longsight Park (H) 1 2 Christian Richards
06/02/2011 Girls Stars (Under 14) Ladybridge FC League T.B.C (A)
05/02/2011 Jedis (Under 7) Standish League T.B.C (A)
05/02/2011 Tigers (Under 8) Bolton County League High View (H)
05/02/2011 Bullets (Under 8) Spring View League T.B.C (A)
05/02/2011 Scorpions (Under 11) Atherton Town League Barlow Park (H) 0 7
05/02/2011 United (Under 11) Daisy Hill Vipers Players Cup T.B.C (A) 6 1
05/02/2011 Tornados (Under 8) Breightmet Wanderers League Eagley Junior School (H)
05/02/2011 Strikerz (Under 7) Bolton Lads & Girls Club League Old Boltonians (H)
30/01/2011 Girls Stars (Under 14) Oxford Grove FC Cup St Johns Primary School (H)
29/01/2011 Jedis (Under 7) Astley & Tyldesley FC League High Lawn Primary School (H)
29/01/2011 Bulldogs (Under 15) Howfen Stars League T.B.C (A)
23/01/2011 BCFC (Open Age) Hulton Lane A League Leverhulme Park (A) 1 2 Andy McGuinness
23/01/2011 Girls Stars (Under 14) Bury Ladies & Girls League T.B.C (A) 1 1
22/01/2011 Tornados (Under 8) Leigh Genesis League T.B.C (A)
22/01/2011 Jedis (Under 7) Ramsbottom Piranhas League St Johns Primary School (H) 1 1 Matthew Lord
22/01/2011 Bulldogs (Under 15) Atherton Town League John Street (H)
16/01/2011 BCFC (Open Age) Yew Tree League Longsight Park (H) 4 2 Nick Pearson
15/01/2011 Jedis (Under 7) Ladybridge FC League High Lawn Primary School (H)
15/01/2011 Tornados (Under 8) FC Sharples League T.B.C (A)
15/01/2011 Aces (Under 10) Westhoughton League High Lawn Primary School (H)
15/01/2011 Strikerz (Under 7) Boothstown FC League T.B.C (A)
15/01/2011 Bullets (Under 8) Bolton Lads & Girls Club League St Johns Primary School (H)
15/01/2011 Scorpions (Under 11) Bridge Eagles League Barlow Park (H) 1 7
15/01/2011 Jets (Under 13) Moorside Rangers League John Street (H) 2 0
09/01/2011 Girls Stars (Under 14) Hindley Juniors League T.B.C (A) 2 7
08/01/2011 United (Under 11) Bolton County League T.B.C (A) 4 5
08/01/2011 Tigers (Under 8) Moss Bank League High View (H)
08/01/2011 Bullets (Under 8) Boothstown FC League St Johns Primary School (H)
08/01/2011 Bulldogs (Under 15) Aspull Juniors League John Street (H)
08/01/2011 Tornados (Under 8) Horwich St Mary's League Eagley Junior School (H)
27/11/2010 Jedis (Under 7) CMB League High Lawn Primary School (H)
21/11/2010 Girls Stars (Under 14) Oxford Grove FC Cup T.B.C (A) 2 4
21/11/2010 BCFC (Open Age) Darcy Lever League Longsight Park (H) 4 3 Gary Lormor
20/11/2010 United (Under 11) Horwich Town Players Cup Longsight Park (H) 1 0
20/11/2010 Bullets (Under 8) Oxford Grove FC League T.B.C (A)
20/11/2010 Bulldogs (Under 15) Castle Hill AFC Cup T.B.C (A) 2 3
20/11/2010 Scorpions (Under 11) Worsley Juniors Players Cup T.B.C (A) 0 8
14/11/2010 BCFC (Open Age) Merehall FC League Longsight Park (H) 3 8
13/11/2010 Jets (Under 13) Boothstown FC League T.B.C (A)
13/11/2010 Bullets (Under 8) Atherton Town League T.B.C (A)
06/11/2010 Scorpions (Under 11) Darcy Lever League T.B.C (A) 0 5
06/11/2010 Bullets (Under 8) Oxford Grove FC League T.B.C (A)
06/11/2010 Jets (Under 13) Bromley Cross League Latino Lounge (A)
30/10/2010 Jedis (Under 7) Ringley Park Rangers Friendly T.B.C (A)
24/10/2010 BCFC (Open Age) Horwich Town League Green Lane (A) 1 4
23/10/2010 United (Under 11) Bolton County League Longsight Park (H) 1 6
17/10/2010 BCFC (Open Age) Halliwell Clairmont League Longsight Park (H) 1 1 Tom Relph
16/10/2010 Strikerz (Under 7) Bromley Cross League Old Boltonians (A)
16/10/2010 Jedis (Under 7) Worsley Juniors League High Lawn Primary School (H)
16/10/2010 Aces (Under 10) Ringley Park Rangers League High Lawn Primary School (H) 2 1
16/10/2010 Lions (Under 13) Ladybridge FC League Lancashire Tubes (H)
16/10/2010 Bullets (Under 8) Ladybridge FC League St Johns Primary School (H)
16/10/2010 United (Under 11) Bury Amateurs League T.B.C (A) 5 1
16/10/2010 Scorpions (Under 11) Worsley Juniors League Barlow Park (H) 0 6
16/10/2010 Jets (Under 13) Bolton Lads & Girls Club League John Street (H) 1 7
16/10/2010 Bulldogs (Under 15) Hindley Town League T.B.C (A) 2 2
10/10/2010 Girls Stars (Under 14) Ladybridge FC League St Johns Primary School (H) 0 2
10/10/2010 BCFC (Open Age) Yew Tree League City Road, Walkden (A) 2 3 Andy Holden
09/10/2010 Strikerz (Under 7) Ladybridge FC League Old Boltonians (H)
09/10/2010 Lions (Under 13) Highfield AFC League Lancashire Tubes (H) 2 6
09/10/2010 Bullets (Under 8) Spring View League St Johns Primary School (H)
09/10/2010 Jets (Under 13) Farnworth FC League T.B.C (A) 3 5
09/10/2010 United (Under 11) Ramsbottom United FC League Longsight Park (H) 3 4
09/10/2010 Jedis (Under 7) Astley & Tyldesley FC League T.B.C (A)
09/10/2010 Aces (Under 10) Lourdes FC League T.B.C (A) 3 6
09/10/2010 Bulldogs (Under 15) Monton Amateurs League John Street (H) 5 1
09/10/2010 Scorpions (Under 11) Atherton Town League T.B.C (A) 0 9
03/10/2010 BCFC (Open Age) T&S North West FC League Longsight Park (H) 2 3 Ryan Reid
02/10/2010 Bullets (Under 8) Astley & Tyldesley FC League T.B.C (A)
02/10/2010 United (Under 11) Leigh Genesis B League T.B.C (A) 1 6
02/10/2010 Scorpions (Under 11) Marauders Lightning League Barlow Park (H) 0 9
02/10/2010 Jets (Under 13) Boothstown FC League John Street (H) 3 3
02/10/2010 Bulldogs (Under 15) Horwich RMI League T.B.C (A) 2 7
25/09/2010 United (Under 11) Phoenix JFC Players Cup T.B.C (A) 0 8
19/09/2010 BCFC (Open Age) Hulton Lane A League Longsight Park (H) 2 3 Craig Dootson
18/09/2010 Bulldogs (Under 15) Marauders Mantas League T.B.C (A) 3 1
12/09/2010 BCFC (Open Age) Young Mens Alliance League Leverhulme Park (A) 2 4 Ben Owen
12/09/2010 Girls Stars (Under 14) Hindley Juniors League St Johns Primary School (H) 0 4
11/09/2010 Bulldogs (Under 15) Atherton Town League T.B.C (A) 1 1
05/09/2010 BCFC (Open Age) Ladybridge FC League Longsight Park (H) 1 5
04/09/2010 Bulldogs (Under 15) Howfen Stars League John Street (H) 0 0
01/05/2010 Jedis (Under 7) Bolton BSS League T.B.C (A) Sam Platt